Vokiečių kalba per 30 dienų

0 out of 5

9.99

Aprašymas

Autorius: Christoph Obergfell
Vertėjas: Justina Daunorienė
Puslapių skaičius: 304

Gal neturite vokiečių kalbos pagrindų ir gal norite greitai ir veiksmingai išmokti pagrindines vokiečių kalbos gramatikos konstrukcijas bei įgauti minimalių žodyno žinių; gal praeityje jau mokėtės vokiečių kalbos ir norite atnaujinti turėtas kalbos žinias; gal neturite pakankamai laiko ir negalite lankyti mieste siūlomų kalbos kursų? Jei į vieną iš šių klausimų atsakėte „taip“, vadinasi, „Vokiečių kalba per 30 dienų“ yra geriausias Jūsų pasirinkimas. Šis kalbos savamokslis pirmiausia yra skirtas žmonėms, neturintiems vokiečių kalbos pagrindų, arba norintiems atnaujinti turimas kalbos žinias.

Šį kalbos kursą sudaro 30 pamokų. Jos suskirstytos į keturias pagrindines temas ir kiekvienoje jų rasite nuo 6 iki 11 pamokų. Pirmoje dalyje, pavadintoje „Pagrindai“, Jūs išmoksite kalbos pagrindų, reikalingų paprasčiausiose kasdienėse situacijose. Kitos dalys vadinasi „Kasdienis gyvenimas“, „Kelionės“ ir „Darbas“.

2-jose audio kompaktinėse plokštelėse pamokų dialogai įrašyti dviem kalbėjimo tempais: viename kalbama „normaliu“ kasdienės kalbos tempu, o kitame – šiek tiek lėčiau.

leidykla “margirastai,,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vokiečių kalba per 30 dienų”